Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Nowy, stary Mistrz

• autor: dawid7731, 2014-09-08 20:13

Piłkarze Worwo w sobotę dzięki wygranej zapewnili sobie  tytuł Mistrza Orlika. Dla żółto – niebieskich to drugi z rzędu i trzeci w historii tytuł najlepszej drużyny w Wąbrzeźnie.

Czwarta kolejka Ligi Orlika rozwiała już wszystkie wątpliwości. Piłkarze Worwo pewnie wygrali zawody i sięgnęli po raz trzeci w historii po tytuł najlepszej drużyny na orliku. Turniej otworzyło zwycięstwo ekipy AlePalmy.pl nad Underartem. Po chwili nowy, stary Mistrz pokonał 3:0 Pływalnię. Ci drudzy po chwili zrehabilitowali się pokonując Tygrysy 5:2. W najważniejszym meczu Worwo – Ale Palmy do przerwy to ci drudzy byli lepsi o dwa gole, prowadząc 3:1. Po przerwie jednak Worwo zacisnęło zęby i wygrało całe spotkanie po ciężkiej walce 7:5. To wygrana dała już im zwycięstwo w 4. kolejce i kolejny tytuł mistrzowski. Na zakończenie Pływalnia pokonała AlePalmy.pl, a Worwo wygrało z Underartem 3:0. Do rozegrania pozostała już tylko jedna, ostatnia kolejka (27 września). Po niej 11 października planowany jest jeszcze Superpuchar. Ciekawie zapowiada się walka o wice – mistrzostwo Ligi Orlika. Po ostatniej kolejce Pływalnia i AlePalmy.pl mają na koncie tyle samo punktów i to między tymi zespołami rozegra się walka o drugą pozycję.